Úvodní strana webu

Úvodní stranu uvidí většina návštěvníků vašeho eshopu. Na úvodní stranu kromě produktů a rotátoru je možné přidat i textový obsah s obrázky popř. videem. Ukážeme si, jak textový obsah přidat.

Začneme tím, že půjdeme do sekce Obsah webu -> podsekce Úvodní strana webu.

uvodni 1

 V pravém horním rohu klikneme na políčko Přidat nový článek na úvodní stranu.

 uvodni 3

Zadáme Nadpis článku a můžeme stanovit i Pořadí zobrazení (pokud na úvodní stranu umístíme více článků, tak tímto ovlivňujeme, který článek bude první, který druhý atd.). Ještě můžeme také zadat Začátek a konec zobrazování článků a popř. Povolit diskuzi.

uvodni 2

 Do textového editoru můžeme přidat např. text.

uvodni 4

 Dále přidáme např. obrázek. Stačí kliknout na liště na možnost Vložit -> Vložit/upravit obrázek.

uvodni 5

Výsledek může vypadat např. takto. Ale podoba je zcela na vás. Pokud se chcete podívat, jak např. vložit video nebo na další úpravy, které je možné dělat pomocí textového editoru, tak můžete ZDE.

uvodni 7

Dole máme nastavené umístění automaticky na Úvodní stranu (ale toto zařazení můžeme změnit, pokud bychom se rozhodli, že daný článek na úvodní straně mít nechceme). Nesmíme zapomenout vše dole uložit.

uvodni 8

 

Na eshopu bude článek pak vypadat takto.

uvodni 9

 

TIP: Na úvodní stranu můžete také přidávat produkty. Stačí jít do sekce E-shop -> podsekce Produkty -> Produkty. Zde si stačí jakýkoli produkt otevřít a v jeho nastavení přepnout možnost Zobrazit na úvodní straně do stavu Ano.

uvodni strana

Updated on Září 7, 2017

Was this article helpful?

Leave a Comment