Staňte se velkoobchodem na Dropareal.cz nebo Dropareal.sk a prodávejte ještě více

Máte na Webareal.cz nebo Webareal.sk eshop a chtěli byste si zvýšit prodeje? Prodáváte své vlastní nebo unikátní produkty? Staňte se velkoobchodem a zvyšte si prodeje svých produktů.

Pokud máte eshop se svými vlastními produkty, tak proč neumožnit i ostatním, aby je prodávali a vy jste díky tomu více vydělávali? Nabídněte své produkty na našem řešení Dropareal.cz nebo Dropareal.sk.

Dropareal je služba, kam stačí přijít, vybrat si sortiment jednoho z nabízených dodavatelů (velkoobchodů) a založit si rychle a snadno svůj vlastní eshop. Eshop se vám sám naplní produkty od zvoleného dodavatele a vy můžete začít prodávat. Chtěli byste se také stát jedním z dodavatelů (velkoobchodů)? Nyní má šanci kdokoli, kdo má eshop na našem řešení. Stačí eshop nabídnout v seznamu našich velkoobchodních dodavatelů.

Podívejme se nyní podrobně, jak se stát velkoobchodním partnerem na Droparealu. Půjdete do sekce Další služby -> Dropshipping.

Zde doporučujeme podrobně přečíst veškeré informace, které se skrývají pod políčkem Nápověda.

Po přečtení všech informací v nápovědě a seznámení se s ostatními informacemi (cena za aktivaci, zda můžete využívat všechny stávající produkty na eshopu atd.) můžete kliknout na Požádat o aktivaci. V tu chvíli se na naše účetní oddělení odešle informace o vašem zájmu stát se velkoobchodem. Obdržíte výzvu k úhradě na jednorázový poplatek (3.000 Kč + DPH / 120 Eur + DPH) a po uhrazení vám již nic nebrání stát se velkoobchodem.

Po uhrazení poplatku v té samé sekci uvidíte následující možnosti. Nejdříve je zapotřebí nastavit Jméno dodavatele a Sortiment.

Tyto údaje se budou zobrazovat v přehledu velkoobchodů na Droparealu.

Dále si zadáte E-mail pro registrace, na který budou chodit informace, že někdo na systému Droparealu si založil eshop s vašimi produkty, a E-mail pro objednávky, kam vám budou chodit informace o objednávkách, které budou uskutečněné na dropshippingovém (partnerském) eshopu.

Níže vyplníte vzorové obchodní podmínky a dáte uložit (tyto podmínky se zobrazí na nově založeném eshopu na Droparealu).

Nyní půjdeme do sekce E-shop -> podsekce Produkty -> Produkty. Zde si otevřete některý ze zadaných produktů nebo vytvoříte zcela nový produkt.

Pokud sjedete úplně dolů, tak tam najdete záložku Exportní feedy.

Zde přibyla nová možnost Dropareal. Můžeme zde zadat Doporučenou prodejní cenu, Nákupní cenu a Minimální cenu. K čemu ceny slouží?

Doporučená prodejní cena – to je cena, která se zobrazí na novém partnerském eshopu. Tuto cenu si může provozovatel nového eshopu měnit.

Nákupní cena – rozdíl mezi doporučenou cenou a nákupní cenou tvoří marži u produktů na novém eshopu.

Minimální cena – cena, pod kterou by nový eshop neměl prodávat. Tím můžete docílit toho, že partnerský eshop bude mít o něco vyšší ceny, než máte vy na svém současném eshopu.

Pokud nákupní cenu nevyplníte (popř. pokud bude nákupní cena nulová), tak tento produkt se na nově vytvořeném eshopu neobjeví. Můžete tak korigovat, které produkty chcete na nově vytvořený partnerský eshop exportovat.

Jedná se o další krok ve vzájemném propojování všech našich služeb, díky kterému vám můžeme nabídnout nejkomplexnější řešení pro online podnikání v ČR a SR.

Updated on Říjen 4, 2017

Was this article helpful?

Related Articles

Leave a Comment