Převod e-shopu ze systému Opencart do systému Webareal

Jak přesunout e-shop na Webareal?

Přesun dat lze provést pomocí XML souborů, které si vygenerujete přímo ve vaší stávající administraci Opencart. Kde přesně tyto soubory vygenerovat a jak je nahrát si ukážeme nyní.

Jak přenést produkty ze systému Opencart?

1) Vytvořte si u nás testovací e-shop na který budete produkty přesouvat. Testovací e-shop si založíte přímo na stránkách webareal.czwebareal.sk či na našich dalších jazykových mutacích:

Eshop-gyorsan.hu
Fast-webstore.com
Sklep-szybko.pl
Eshop-rapid.ro
Crear-tienda.es
Webareal.com.ua
Eshop-schnell.com

2) Když máte e-shop vytvořen, přihlaste se k e-shopu na systému Opencart. Zde bude nutné vygenerovat XML soubor pro porovnávač zboží Heuréka. Bohužel tato funkce není součástí Opencartu a je nutné využít nějakého placeného modulu pro generování.

3) Máte-li soubor vygenerovaný, stáhněte si jej do vašeho PC.

4) Nyní přejděte do administrace e-shopu, který jste si vytvořili u nás a otevřete sekci E-shop – Import – Speciální importy.

5) Zde naleznete tabulku pro import z Heuréka feedu. Tuto tabulku teď využijete.

6) Nyní potřebujete XML soubory, které jste si dle návodu výše vygenerovali v systému Fastcentrik. Do druhé kolonky „Vyberte soubor“ načtěte XML soubor pro Heuréku. Kolonku „URL feedu“ nechte prázdnou. Jedná-li se o nový testovací e-shop, zatrhněte kolonku „Smazat existující data„.

7) Kolonky pro vlastní kategorie ponechte prázdné. Stiskněte tlačítko „Nahrát„.

Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 776 766 412 (Po – Pá od 8 do 16 hodin). Případně na e-mailu presun@bohemiasoft.com. Rádi vám s převodem na náš systém pomůžeme.

Updated on Červenec 19, 2019

Was this article helpful?

Related Articles

Leave a Comment