Jak na diskuzní příspěvky

U článků si můžete nechat zaktivnit diskuzi. To znamená, že návštěvník vašeho eshopu vám může zanechat komentář k danému článku. Ukážeme si, kde diskuzní příspěvky najdete a jak s nimi pracovat.

Jak si můžete u článků povolit diskuzi? Půjdeme do sekce Obsah webu -> podsekce Vytvořit článek.

diskuze 1

Zde u jakéhokoli článku, který píšete, tak můžete zaškrtnout políčko Povolit diskuzi. Nesmíte zapomenout jakékoli změny vždy dole uložit.

diskuze 2

Tím se u článku na ehopu zobrazí následující diskuze, kde mohou návštěvníci zanechávat své komentáře. Stačí, pokud kliknou na Přidat komentář.

diskuze 3

Otevře se jim takovíto formulář, kde zadají své jméno nebo přezdívku, email, název příspěvku a text. Poté kliknou na Přidat komentář.

diskuze 4

Pokud někdo diskuzní příspěvek přidá, tak můžete jít do sekce Obsah webu -> Diskuzní příspěvky.

diskuze 5

Zde diskuzní příspěvek uvidíte včetně sloupečku Datum vložení. Příspěvek si můžete otevřít pomocí ikony tužky vlevo.

diskuze 6

V detailu příspěvku můžete kliknout na Odkaz na příspěvek a tím se dostanete na eshop na stránku s diskuzním příspěvkem.

diskuze 7

Diskuzní příspěvek si zaškrtnete a klikneme na Zobrazit vybrané.

diskuze 8

Následně budete mít možnost na příspěvek odpovědět.

diskuze 9

Na úvodní straně v administraci (v sekci Úvodní přehled v levém menu) také vidíte seznam diskuzních příspěvků. Máte tedy hned na očích, zda nějaké diskuzní příspěvky přibyly. Můžete u diskuzních příspěvků kliknout na Zobrazit vše a tím se dostanete do seznamu všech diskuzních příspěvků.

diskuze 10

TIP: Diskuzi můžete zaktivnit rovnou pro všechny články na eshopu a také u produktů.
Pokud nechcete diskuzi zapínat u každého článku zvlášť, tak ji můžete rovnou zaktivnit pro všechny články. Stačí jít do sekce Nastavení -> Nastavení webu -> Nastavení zobrazení.

diskuze

Zde přibližně uprostřed stránky je možnost Povolit diskuzi u všech článků a také u všech produktů – ano, diskuzi můžete zapínat a vypínat i u produktů.

diskuze 2

Diskuzi můžete pochopitelně povolovat i u jednotlivých produků, stejně jako u jednotlivých článků. Stačí jít do sekce E-shop -> podsekce Produkty -> Produkty. Tam si jakýkoli produkt můžeme otevřít a zakliknout Povolit diskuzi.

diskuze 3

Updated on Leden 26, 2018

Was this article helpful?

Leave a Comment