Kontaktní údaje

Na vašem eshopu se defaultně zobrazuje takzvaný KONTAKT BOX, který se zobrazuje v závislosti na šabloně. U některých šablon se zobrazí v levém sloupci, případně v objednávkovém košíku.

Údaje v tomto kontakt boxu můžete upravit v sekci Nastavení – Kontaktní údaje.

Kontaktní údaje můžete také ručně vložit přímo do patičky e-shopu (nepodporují starší šablony). Půjdete do sekce Obsah webu – Struktura webu – Patička webu. V této sekci si můžete všimnout záložky „Patička webu“ (pokud zde tuto záložku nevidíte, je to způsobeno právě šablonou, která tuto možnost nepodporuje).

Po rozkliknutí záložky uvidíte modré tlačítko „+ Přidat položku„.

Zde v prvním řádku „Pořadí“ vyberete pozici, ve které se bude daná položka vůči ostatním zobrazovat. Zadává se pouze číslo a je možné zadat maximálně 4 sloupce s údaji.

V druhém řádku „Popis“ můžete vložit nadpis položky, který bude zobrazen tučně – pro ukázku jsem vybrala nadpis Kontaktní údaje.

V řádku „Obsah“ ponechte Vlastní a nyní se dostaneme k textovému editoru, do kterého můžete vaše kontaktní údaje vyplnit.

Ve výsledku bude patička e-shopu vypadat takto:

TIP: V sekci Nastavení – Nastavení webu – Nastavení zobrazení si můžete přibližně v polovině stránky zrušit nebo aktivovat zobrazení Kontaktního boxu na eshopu. Můžete ho tedy zcela vypnout, pokud budete chtít.

Updated on Květen 25, 2022

Was this article helpful?

Leave a Comment