Generování produktů pouze do vybraných feedů

Máte na e-shopu více druhový sortiment? Můžete se pak setkat s tím, že u některých porovnávačů zboží nemůžete vůbec inzerovat. Některé porovnávače zboží jako například Egar.eu, povolují inzerovat pouze autodíly. Máte-li na e-shopu mimo autodílů i jiný sortiment bude se i tento sortiment do feedu generovat.

V detailu každého produktu lze zakázat generování produktu do vybraných feedů. Tuto možnost naleznete v sekci E-shop – Produkty – Produkty.

Otevřete si produkt pomocí ikony tužky.

Přejděte do záložky Exportní feedy. Zde již naleznete přehled zbožových porovnávačů. Zatrhněte do jakých porovnávačů nechcete produkt generovat.

Vše uložte a abyste nemuseli čekat na provedení změny ve feedu, pouze feedy přegenerujte v sekci E-shop – Export – Export produktů.

POZOR: Máte-li u produktu varianty, nastavujete jejich negenerování do feedů u hlavního produktu. Toto nastavení se pak vztahuje na veškeré varianty produktu.

Tip: Funkce lze využít pro různé účely. Například víte, že na Heurece se některý sortiment nevyplatí prodávat tolik jako na Glami? Generujte daný sortiment pouze do Glami a ušetřete peníze za prokliky.

Updated on Září 8, 2022

Was this article helpful?

Related Articles

Leave a Comment