Statistiky na úvodní straně – dotazy v klientské sekci, diskuzní příspěvky, anketa a novinky

Na úvodní straně najdeme také Dotazy z klientské sekce (od registrovaných uživatelů) a Diskuzní příspěvky, kteří mohou zanechávat návštěvníci našeho eshopu např. u článků, pokud máme povolenou diskuzi. U těchto dvou boxíků si můžete kliknout na Zobrazit vše a tím se nám na příslušném místě v administraci ukáží všechny dotazy od registrovaných zákazníků nebo od diskutujících návštěvníků.

webareal_1

Neustále pro vás připravujeme nové funkce, ale i vy se můžete podílet na vývoji našeho systému. Dole v administraci na úvodní straně máte k dispozici anketu, kterou pravidelně aktualizujeme a vítěze naprogramujeme a přidáme do eshopu.

webareal_2

Vpravo také najdete Novinky, abyste byli informováni o nových změnách, funkcích, naučných videích a dalších aktualitách, které se u nás dějí.

Desktop 30-05-2017 14-10-47-981

 TIP: Pokud si chcete zapnout diskuzi, tak to je možné při přidání jednotlivých článků např. v sekci Obsah webu -> podsekce Vytvořit článek. Nebo je možné zapnout diskuzi u každého článku hromadně v sekci Nastavení -> podsekce Nastavení webu -> Nastavení zobrazení. Uprostřed stránky najdete možnost Povolit diskuzi u všech článků.

Updated on Červen 22, 2018

Was this article helpful?

Related Articles

Leave a Comment